FAQ

Jaki jest sens istnienia serwisu? 
Umożliwiamy tym, którzy chcą zdradzać, zdradę. Tak, poniekąd pomagamy w zdradzaniu. Może wydawać się to dziwne, ale czynimy to ze względu na dobro osób zdradzanych. Powszechnie wiadomo iż "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal" Nie każda zdrada musi kończyć się rozwodem lub rozstaniem. Natomiast każda zdrada jest bolesna, jednakże najbardziej ta która wyjdzie na jaw.

Dobro osób zdradzanych jest jedynym wykładnikiem? 
Oczywiście nie. Dbamy również o to aby osoby zdradzające miały pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa w przypadku, kiedy zdecydują się na zdradę. 

Do kogo skierowana jest Wasza oferta? 
Do każdej osoby, która chce zdradzić, zdradziła bądź zdradza. Profesjonalnie przygotowana zdrada nigdy nie wyjdzie na jaw.

Czy tylko osoby zdradzające mogą korzystać z serwisu? 
Serwis przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce ułatwić sobie życie np. chce wyjść wcześniej z nudnej imprezy, przyjęcia itd. Wtedy wystarczy umówiony sygnał i my wkraczamy do akcji.

Rozbijacie związki. 
Z doswiadczenia zawowodewgo wiemy, że skoro ktoś decyduje się aby zdradzić to nic go nie powstrzyma. Naszym zadaniem jest sprawić aby ta zdrada była profesjonalnie przygotowana i aby osoba zdradzana nic o niej nie wiedziała. Profesjonalnie przygotowywujemy grunt pod zdradę. Można rzec iż nie rozbijamy związków a raczej temu zapobiegamy. Staramy się aby nikt nie cierpiał.

Zdrada jest niemoralna
Być może. To zależy od poglądów, sumienia danej osoby. Czasem zdrada bywa oczyszczająca, pomaga w utrzymaniu związku, zacieśnia go.

Dlaczego nie można zamówić usługi bezpośrednio ze strony?
Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Nasza oferta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb każdego klienta. Wybieramy najlepszą opcję. Staramy się poznać jak najlepiej potrzeby naszych klientów i dobrać odpowiednią usługe. Dzięki temu jesteśmy niezwykle skuteczni.

Jak szybko kontaktujecie się z klientem?
Staramy się odpowiedzieć do 12 godzin od momentu kontaktu. Jednak najcześciej odpowiadamy już w kilka minut.

Jakie są sposoby płatności?
Przelew na konto, płatność kartą.