Jaki jest sens istnienia serwisu? 
Umożliwiamy, pomagamy w zdradzaniu. Może wydawać się to dziwne ale czynimy to ze względu na dobro osób zdradzanych. Powszechnie wiadomo iż "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal" Nie każda zdrada musi kończyć się rozwodem lub rozstaniem, każda zdrada jest bolesna, jednakże najbardziej ta która wyjdzie na jaw.

Dobro osób zdradzanych jest jedynym wykładnikiem? 
Oczywiście nie. Dbamy również o to aby osoby zdradzające miały pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Do kogo skierowana jest Wasza oferta? 
Do każdej osoby, która chce zdradzić, zdradziła bądź zdradza. Profesjonalnie przygotowana zdrada nigdy nie wyjdzie na jaw.

Czy tylko osoby zdradzające mogą korzystać z serwisu? 
Serwis przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce ułatwić sobie życie np. chce wyjść wcześniej z nudnej imprezy, przyjęcia itd. Wtedy wystarczy umówiony sygnał i my wkraczamy do akcji.

Rozbijacie związki. 
Skoro ktoś decyduje się aby zdradzić to nic go nie powstrzyma. Naszym zadaniem jest sprawić aby ta zdrada była profesjonalnie przygotowana i aby osoba zdradzana nic o niej nie wiedziała. Profesjonalnie przygotowywujemy grunt pod zdradę. Można rzec iż nie rozbijamy związków a raczej temu zapobiegamy. Staramy się aby nikt nie cierpiał.

Zdrada jest niemoralna
Być może. To zależy od sumienia danej osoby. Czasem zdrada bywa oczyszczająca, pomaga w utrzymaniu związku, zacieśnia go.

Dlaczego na waszej stronie nie ma Waszych danych osobowych/firmowych?
Zdecydowaliśmy się na taki ruch ze względu na dobro osób korzystających z naszego serwisu. Wiemy, że przez to nie podnosimy wiarygodności naszej strony. Z drugiej jednak strony nie chcemy aby nazwa naszej firmy była rozpoznawana przez osoby zdradzane. Dbamy o bezpieczeństwo osób korzystających z naszego serwisu.

Dlaczego nie można zamówić usługi bezpośrednio ze strony?
Każdy klient jest traktowany indywidualnie, do każdego klienta dopasowywana jest najlepsza opcja. Staramy się poznać jak najlepiej naszych klientów i dzięki temu jesteśmy skuteczni.

Jak szybko kontaktujecie się z klientem?
Staramy się odpowiedzieć do 12 godzin od momentu złożenia zamówienia. Jednakże staramy się skrócić ten czas do minimum.

Czy można składać zlecenia przez telefon?
Tak, z zastrzeżeniem ,że taka usługa dostępna jest tylko dla stałych klientów 

Jakie są sposoby płatności?
Przedpłata na konto

 

 

   Aktualne promocjeNaucz się jak skutecznie zdradzać

   

 

Copyright by alibi
2003